قیمت سیستم هوشمند ساختمان را می توان از مراکز مربوطه به دست آورد. یکی از اهداف تکنولوژی در دنیای کنونی هوشمند سازی و کاهش دخالت انسان در امور روزمره است اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که سیستم هوشمند چیست؟ سیستم های هوشمند در واقع سیستم هایی پیشرفته هستند که نسبت به محیط اطراف خود واکنش توام با درک دارند. قیمت سیستم هوشمند ساختمان با کمترین قیمت توسط شرکت های معتبر با بهترین کیفیت عرضه خواهد شد. در این سبک از پیشرفت تکنولوژی می توان به آخرین مدل های روز با صرف کمترین هزینه دسترسی داشت.

هزینه هوشمند سازی ساختمان با کمترین قیمت

هزینه هوشمند سازی خانه

هزینه هوشمند سازی خانهدر طراحی خانه هوشمند باید توجه داشته باشید که هزینه هوشمند سازی ساختمان و خانه ها معمولا کمتر از دیگر مراکز خواهد بود زیرا از هر نوع تجهیزات به تعداد مورد نیاز مثل یک یا دو عدد، استفاده خواهد شد.
هوشمند سازی خانه کمک می کند:

 • در هر نقطه از جهان بر محیط داخلی و خارجی منزل نظارت داشته باشید
 • امنیت منزل را در نظر بگیرد
 • به کنترل شیر آب بپردازید
 • جریان برق را کنترل نمایید و سیستم کنترل روشنایی با ریموت داشته باشید
 • نظارت بر قطع یا وصل گاز داشته باشید
 • به آبیاری گلدان ها بپردازید بدون آن که نیاز به فرد دیگری باشد
 • تردد در ساختمان را کنترل نمایید
 • دوربین های مداربسته را چک کنید

پیشرفت روزافزون تکنولوژی این امکان را در اختیار مردم و مدیران قرار داده است که در زمینه های مختلف به ویژه ساختمان سازی از آن بهره گیری نمایند. از آن جایی که امروزه ساختمان سازی رو به افزایش است، لزوم استفاده از مصالح و تجهیزات معتبر و باکیفیت نیز بسیار به چشم می خورد؛ و چه بهتر که به شکل هوشمندانه و کنترل از را دور، کار کنند!
این موضوع شاید در نگاه نخست کمی دور از انتظار به نظر برسد اما در دنیای کنونی چنین مسئله ای در حال وقوع در تمامی نقاط جهان است. به این عمل که در حالت کلی، هوشمند سازی گفته می شود در زمینه های بی شماری به چشم خواهد آمد از ساختمان های مسکونی گرفته تا سازمان های دولتی، شرکت ها، مدارس، گلخانه و… .

هزینه هوشمند سازی مدارس

هزینه هوشمند سازی مدارسهزینه هوشمند سازی ساختمان مدارس معمولا با توجه به نوع تجهیزاتی که در این زمینه مورد کاربرد قرار خواهد گرفت، متفاوت می باشد.
برخی از تجهیزات هوشمند سازی شده مدارس عبارتند از:

 • بوردهای کاملا هوشمند
 • رایانه های باکیفیت از برندهای شناخته شده مانند سامسونگ و ال جی
 • دستگاه حضور و غیاب برای کنترل ورود یا خروج دانش آموزان به کلاس
 • کتابخانه هوشمند
 • بهره گیری از نرم افزارهای آموزشی و علمی
 • نحوه توزیع کارنامه به صورت الکترونیک و هوشمندانه
 • استفاده از اینترنت پرسرعت برای دسترسی بهتر به داده ها

این مسئله به خوبی نشان می دهد که کاربرد و شیوه استفاده از تکنولوژی و هوشمند سازی تا چه اندازه می تواند کمک کننده و سودمند واقع گردد.

هزینه هوشمند سازی ساختمان اداری

هزینه هوشمند سازی ساختمان اداریهزینه هوشمند سازی ساختمان اداری بسیار می تواند باصرفه باشد اگر به شکل دقیق و باظرافت انجام گیرد. شرکت خانه هوشمند وایرلس و خانه هوشمند مشهد برای کاهش هزینه هوشمند سازی ساختمان های اداری خود از شرایط استثنایی و تخفیفات مراکز فروش استفاده می کنند. هزینه این سیستم ها نسبتا بالا است که نوع برند و کیفیت از عوامل موثر در تعیین میزان هزینه های آن می باشد. نوع مصرف و کارایی سیستم مورد نظر تاثیر بالایی در میزان هزینه ها دارد که بسیار متفاوت می باشند. خریداران می توانند جهت کاهش هزینه ها، این محصولات را به صورت عمده تهیه کنند.

هزینه هوشمند سازی گلخانه

هزینه هوشمند سازی گلخانههزینه هوشمند سازی ساختمان و گلخانه ها همانطور که در مطالب پیشین نیز به آن اشاره شد، بسیار مقرون به صرفه و مطلوب خواهد بود؛ به خصوص زمانی که با مزایای بکارگیری آن آشنایی پیدا کنید:

 • کنترل بهتر میزان آب مصرفی
 • ارائه برنامه مشخص و تعریف شده برای آبیاری
 • آبیاری به گل و گیاهان در صورت نیاز
 • سنجش میزان رطوبت خاک
 • کنترل میزان نور دریافتی گل و گیاهان

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد در این سبک از آبیاری هوشمندانه می توان تنها با ارسال یک پیامک و بدون مراجعه حضوری وظیفه نظارت را انجام داد و از هدررفت منابع انرژی ارزشمند به طور خودکار جلوگیری نمود.

لیست شرکت های تامین کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

لیست شرکت های تامین کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختماندر ایران شرکت هایی جهت تامین تجهیزات هوشمند سازی ساختمان وجود دارد که بسیار فعال هستند و لیست آنها را می توان از نمایندگی های فروش مربوطه به دست آورد. این شرکت ها تمامی تجهیزات و دستگاه های مربوط به هوشمندسازی خانه اعم از ماژول های خانه هوشمند را تامین می کنند و به پخش و توزیع آنها در سراسر کشور می پردازند. سیستم هوشمند ساختمان در شیراز توسط شرکت تامین کننده واقع در همین شهر عرضه می شود. همچنین این شرکت ها به تامین این تجهیزات از دیگر کشورها می پردازند که از کیفیت بالایی جهت مصرف برخوردارند.

عوامل تاثیر گذار در هزینه های سیستم هوشمند سازی ساختمان

عوامل تاثیر گذار در هزینه های سیستم هوشمند سازی ساختمانسیستم هوشمند سازی ساختمان با توجه به دلیل استفاده از تکنولوژی و دانش آن هزینه های زیادی را در بر می گیرد. کیفیت، نام برند، نوع کارایی، ضمانت و… از عواملی هستند که در هزینه های این سیستم تاثیر می گذارند. تغییرات به وجود آمده در بازار بورس و بازار بین المللی و افزایش قیمت مواد اولیه موجب شده است که این سیستم ها نیز با قیمت رو به بالایی مواجه شوند. شرکت های تولید لیست قیمت و هزینه های انواع سیستم هوشمند سازی ساختمان را تعیین می کنند و آن را به طرق مختلف در دسترس فروشندگان و خریداران قرار می دهند. برای اطلاع از لیست قیمت این محصولات می توانید با متخصصان و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

عرضه مستقیم تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در کشور

عرضه مستقیم تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در کشورتجهیزات هوشمند سازی ساختمان از اهمیت بالایی در عرضه و فروش برخوردارند. برای عرضه مستقیم این ممحصولات راه های زیادی وجود دارد که خریداران به هر روشی که بخواهند می توانند آن را تهیه کنند. عرضه مستقیم که توسط شرکت های تولیدکننده صورت می گیرد محصولات را با پایین ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین شرکت های عرضه کننده به بهترین شکل انواع سیستم هوشمند سازی ساختمان را به فروشندگان در سراسر کشور به صورت عمده توزیع می کند. نمایندگی ها فروش نیز به عرضه مستقیم انواع تجهیزات هوشمند سازی در بین خریداران و مصرف کنندگان پرداخته اند که این محصولات را با نازلترین قیمت به همگان ارائه می دهند.

کارخانجات تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

کارخانجات تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان ایران دارنده کارخانجات تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در برخی نقاط می باشد که مدیران باتجربه و بادانشی در این زمینه دست دارند. تجهیزات و ماشین آلات به کار گرفته در این کارخانجات به روز و پیشرفته هستند و مواد اولیه مرغوب را جهت تولید این محصولات به کار می گیرند. برندهای داخلی در این زمینه بسیار مطرح بوده و به دنبال کسب رضایت مصرف کنندگان در سراسر کشور می باشند. نیروی متخصص و کادر مجرب از عامل تاثیرگذار در موفقیت این شرکت های تولیدی می باشد که روزانه محصولات را به صورت انبوه و طبق نیاز بازار تولید می کنند.

حراجی سیستم هوشمند ساختمان در کشور

حراجی سیستم هوشمند ساختمان در کشورفروشگاه های لوازم الکتریکی و تجهیزات هوشمند در سراسر کشور با تخفیف بسیار قابل توجه به حراجی انواع سیستم هوشمند ساختمان می پردازند. این حراجی ها محصولات را با قیمت زیر بازار به فروش می رسانند. همچنین فروشگاه های اینترنتی موجود در صفحات اجتماعی و سایت های خرید با ایجاد شرایط ویژه به حراجی و تخفیف بسیار بالایی دست به فروش انواع سیستم هوشمند ساخمان زده اند. این مراکز محصولات فروشی خود را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند و درب محل تحویل می دهند. حراج کردن این محصولات مزایای فراوانی در پی دارد و در حالی که هزینه ها را کاهش می دهد برای فروشنده، خریدار و تولید کننده سود کلانی را به دست می آورد. برخی از شرکت های تولیدی با تولید فراوانی که دارند برای فروش بالای محصولات خود دست به حراج آنها می زنند. فروشگاه هایی که محصولات خود را به حراج می گذارند به جذب بالای مشتری می پردازند و بدین صورت می توانند مشتریان ثابتی داشته باشند.