سیستم کنترل مخازن از تجهیزاتی بوده که با استفاده از آن ها می توان سبب بهبودی در عملکرد دستگاه شد، مرکز خرید سیستم کنترل مخازن از تولید کننده تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین این سری از محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

مشخصات کامل سیستم کنترل مخازن جهت خرید

سیستم ها برای عملکرد بهتر، دقیق تر و بهینه، نیاز به سیستم کنترلی دارند، سیستم کنترلی قسمت های مختلفی دارد، اولین وظیفه آن ها نمایش دقیق تمامی اطلاعات مهم و تاثیرگذار به اپراتور میباشد، این امر در یک سیستم مکانیکی با استفاده از اندازه گیری هایی همچون سنسور انجام می پذیرد.

سیستم مدیریت مخازن پس از دریافت اطلاعات و نشان دادن آن ها و مدل کنترلی سیستم، دستورات لازم را به عمل گرها می دهد تا فاکتورهای مورد نظر را به اندازه گیری دلخواه برساند، یک جایگاه سوخت را می توان یک سیستم مکانیکی در نظر گرفت که در آن سوخت توسط تانکرهای حمل سوخت از پالایشگاه به جایگاه آورده می شود.

سیستم مکانیکی به ظاهر ساده برای عملکرد دقیق و بهینه خود نیاز به سیستم کنترلی دارد که بتواند مقدار سطح مخزن سوخت مکیده شده از مخزن، مقدار سوخت خارج شده از ناظر و دما و فشار سوخت را به‌دقت گزارش دهد. این اطلاعات کمک می کند تا هرگونه مشکل همچون نشتی و خرابی در قسمت سریعاً مشخص شود.

در بسیاری از پروژه های انتقال آب، نیاز است تا به نقطه ای دور پمپاژ گردد و در مخزن ذخیره می شود، در این نوع از پروژه‌ها مسئله مهم کنترل سطح مقصد در هر لحظه می باشد، به طوری که منبع هیچ وقت سرریز نشده و همچنین خالی از آب نباشد. با استفاده از سیستم اتوماسیون بیسیم کنترل سطح مخزن می‌توان به صورت موثر سطح مخزن را کنترل کرد.

نحوه کار به این صورت بوده که یک فرستنده در محل مخزن نصب شده و سطح آب را اندازه گیری می کند و فرمان روشن و خاموش پمپ را برای دستگاه گیرنده در سمتی که پمپاژ نشده است، ارسال می نماید. دستگاه گیرنده هم پس از حصول اطمینان از صحت، فرمان را اجرایی کرده و تایید دریافت و اعمال فرمان را برای فرستنده ارسال می کند.

خرید سیستم کنترل منابع انبساط

روش های خرید بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید با کیفیت ترین انواع سیستم کنترل منابع خود را خریداری نمایید، یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع سیستم کنترلی می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف هزینه بسیار زیادی همراه است. در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی باکیفیت‌ترین سیستم کنترل منابع انبساط خود را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید. با این وجود دست واسطه ای در کار نیست و شما مستقیماً با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.